';

Podbudowy
stabilizacje

KLASY OD 1,5 DO 5 Rm

Piaski stabilizowane cementem

Podsypki stabilizowane cementem to specjalne mieszanki betonowe stosowane do stabilizacji powierzchni, na której ma być układana kostka brukowa lub inne elementy.

Stabilizacje (mieszanka cementowo-piaskowa) stosuje się do podbudowy zasadniczej nawierzchni drogowej, podbudowy pomocniczej górnej i dolnej nawierzchni drogowej.

Stabilizacje to mieszanki o ściśle określonych proporcjach cementu, kruszyw mineralnych oraz wody.

Oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzają się jako podłoże wyrównujące do układania elementów takich jak kostka brukowa, podłoże pod krawężniki, podłoże pod płyty chodnikowe, podłoże pod koryta odwadniające czy elementy dekoracji ulic i ogrodów (podłoże pod małą architekturę).

Zastosowanie specjalistycznej stabilizacji pozwala na uzyskanie odpowiednich właściwości gruntu, na którym układana jest nawierzchnia. Dzięki temu w późniejszym użytkowaniu kostki brukowej lub drogi, podsypka stabilizująca zapobiega odkształcaniu się nawierzchni.

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej mieszanki?

delimiter image

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: +48 533 852 595

Zapewniamy wyjątkowo szeroki wybór mieszanek o doskonałych parametrach technicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu betonu towarowego i nowoczesny park maszynowy.

Galeria

Wyślij wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przedsiębiorstwo Tym Kan Tymiński Mariusz, ul. Lniska 22, 83-330 Lniska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Kontakt

  • biuro@tymkan.pl

  • Beton towarowy
   Grupa TYMKAN
   ul. Rolnicza 40
   83-422 Nowy Barkoczyn