';

Podbudowy
pod krawężnik

KLASY od B7,5 do B10

„Suchy beton”
pod krawężniki

Głównym obszarem zastosowań tego rodzaju betonu są prace związane ze stabilizacją gruntu pod wszelkiego rodzaju konstrukcje budowlane – jest to warstwa stanowiąca swoistą barierę pomiędzy betonem konstrukcyjnym a gruntem. Stabilizacja za pomocą betonu poprawia nośność gruntu oraz zwiększa jego odporność na działanie czynników atmosferycznych!

Suchy beton jest bardzo często używany pod krawężniki, dzięki czemu pozwala na ich odpowiednie ustabilizowanie i zapobiega ich przesuwaniu się / przechylaniu w przyszłości. W ten sposób mogą one służyć przez dłuższy czas bez konieczności napraw.

Aby krawężnik mógł zostać odpowiednio osadzony na gruncie, należy przygotować stabilne podłoże.

Suchy beton najczęściej używany jest w pracach infrastrukturalnych na obszarach publicznych – przy drogach, chodnikach, placach, w parkach oraz na innych terenach.

Suchy beton stosowany jest również na posesjach prywatnych w celu stabilizacji podłoża pod krawężniki przy podjazdach, obrzeżach przy tarasach. Suchy beton wykorzystuje się także w ogrodach.

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej mieszanki?

delimiter image

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: +48 533 852 595

Zapewniamy wyjątkowo szeroki wybór mieszanek o doskonałych parametrach technicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu betonu towarowego i nowoczesny park maszynowy.

Galeria

Wyślij wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przedsiębiorstwo Tym Kan Tymiński Mariusz, ul. Lniska 22, 83-330 Lniska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Kontakt

  • biuro@tymkan.pl

  • Beton towarowy
   Grupa TYMKAN
   ul. Rolnicza 40
   83-422 Nowy Barkoczyn