';

JASTRYCHY
CEMENTOWE

KLASY od CT-C12 do CT-C60

Posadzki
betonowe

Oferujemy wysokiej jakości jastrychy cementowe, które doskonale sprawdzą się podczas tworzenia posadzek na betonowych płytach czy stropach.

Głównym zadaniem jastrychu jest wyrównanie podłoża pod dedykowany materiał wykończeniowy.

Jastrych cementowy (CT) tworzy wyjątkowo równą i gładką powierzchnię, uważaną za jedną z najtrwalszych. Doskonałe właściwości techniczne jastrychów cementowych pozwalają na późniejsze wykonywanie prac posadzkarskich, w tym układanie paneli, wykładziny lub płytek ceramicznych.

Jastrych cementowy powstaje przez zmieszanie ze sobą cementu, kruszyw i specjalnych dodatków modyfikujących. Tego rodzaju podkład może być dostarczany w postaci gotowej zaprawy lub wykonywany bezpośrednio na placu budowy.

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej mieszanki?

delimiter image

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: +48 533 852 595

Jastrych cementowy zazwyczaj wykazuje właściwości wodoodporne i mrozoodporne. Można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Galeria

Wyślij wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przedsiębiorstwo Tym Kan Tymiński Mariusz, ul. Lniska 22, 83-330 Lniska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Kontakt

  • biuro@tymkan.pl

  • Beton towarowy
   Grupa TYMKAN
   ul. Rolnicza 40
   83-422 Nowy Barkoczyn